АЙКІДО

ОБЛАСНИЙ ЧЕМПІОНАТ

27 ЛЮТОГО клуб "Марубасі" представляв Айкідо на концерті,який був присвячений "Сприянню стабілізаціі громад на Донбасі".Це були показові виступ, до яких  долучився Стас Сазоненко.Спочатку спортсмени позмагались у холі ДК,а потім на сцені показали свої вміння.

А 28 лютого пройшли обласні змагання з Айкідо.Стас отримав дві медалі!

1місце у номінації "Сінай"   2місце у номінації "Сінай нітто рю"( кат. 7 років).

Ілля Щербак 3 місце у вікові категорі 8 років у номінації "Сінай"

28 ЛЮТОГО на обласних змаганнях   Зільберт  Давід здобув  2-е місце у номінації "Ярі" (категорія 7 років),  ВІТАЄМО!

СІЧЕНЬ
АЙКІДО

30 січня принесло ще одну перемогу нашому однокласникові Зільберту Давіду. У міських змаганнях  Давід   зайняв 1 місце у номінації "Ярі" (категорія 7 років),  ВІТАЄМО!

МІСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ

СІЧЕНЬ
АЙКІДО

І знову  (30 січня) у клубі Айкідо міські змагання!!! Стас Сазоненко зайняв 1 місце у номінації "Сінай" (категорія 7 років), та 2 місце у номінації "Сінай нітто рю"(категорія 7 років) Нагороджений грамотами

ГРУДЕНЬ
ФУТБОЛ

ШКІЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ

22 грудня Стас  Сазоненко та  Іван Глушков  взяли участь у Новорічному змаганні з міні - футболу серед учнів 2006-2009р.н.(Які проходили у нашій школі) .Змагались з ЗОСШ №7 і разом з командою виграли ,зайняли 1місце!!!Це було перше змагання з футболу!Хлопчики показали те, чому вже навчились у гуртку "Футболу",який відвідують два рази на тиждень !Команду нагородили грамотами та пригостили смачненьким тортиком !

В День Св.Миколая  в  клубі   айкідо пройшли святкові міські змагання, де наші хлопчики посіли призові місця А в спортивній школі міста - Чемпіонат з косікі карате:

• Сазоненко Стас -  1місце в номінаціі "Сінай"(категоріі 7 років).(грамота та подарунок від Миколая!

• Зільберт Давід - 1 місце  в номінації "Ярі" (категорія 7 років) грамота та подарунок від Миколая)

• Ілля Щербак - 3 місце в номінації " Сінай нітто рю" ( категорія 8 років ) грамота та подарунок від Миколая)

• Колесніков Микита - 3 місце  в категорії " Куміте" ( категорія 8-9 років)

ГРУДЕНЬ
АЙКІДО І КОСІКІ КАРАТЕ

ЖОВТЕНЬ
АЙКІДО

ВІТАЄМО НАШОГО ОДНОКЛАСНИКА ЗІЛЬБЕРТА ДАВІДА З ПЕРЕМОГОЮ В  ЧЕМПІОНАТІ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З АЙКІДО. 1-Е МІСЦЕ У ВІКОВІЙ КАТЕГОРІЇ 7 РОКІВ

ВЕРЕСЕНЬ
АЙКІДО

ВІТАЄМО НАШОГО ОДНОКЛАСНИКА  ЩЕРБАКА ІЛЛЮ З УСПІХАМИ У ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ МІСТА   З АЙКІДО!

3 місце у номінації "Ярі", 7 років

ВІТАЄМО НАШОГО ОДНОКЛАСНИКА  ЗІЛЬБЕРТА ДАВІДА З УСПІХАМИ У ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ МІСТА   З АЙКІДО!

1 місце у номінації "Ярі", 7 років

P.S  НАШІ ВІТАННЯ І МОЛОДШОМУ БРАТИКУ, АЛЬБЕРТУ, З ПЕРШОЮ ПЕРЕМОГОЮ! 2-Е МІСЦЕ В НОМІНАЦІЇ "РАНДОРІ", 4 РОКИ